Vegyen részt a Portfolio-MAGE Járműipar 2025 konferencián!


Március 26-27. között Győrben kerül sor a Portfolio-MAGE Járműipar 2025 közös szervezésű konferenciájára. Tudjon meg többet a rendezvény programjáról és szerezze be belépőjét!

Idén is jelentős kihívásokkal kell szembenézniük az európai autógyártóknak, sokan kényszerültek terveik visszafogására. Az elektromos átállás már alapvetően is az autóipar történetének egyik legnagyobb változását hozta el, de a helyzetet tovább bonyolítja a kihívásokkal teli makrokörnyezet, a kínai piacon való helytállás nehézségei, az újonnan megjelenő szereplők által támasztott verseny és a szigorodó CO2-kibocsátási követelmények.

Hogyan őrizzék meg versenyképességüket a járműipari cégek a rendkívül turbulens iparági környezetben? Napjaink vezetői aktívan keresik a kiutat energetikai, termeléshatékonysági és zöld beruházások megvalósításával, új fejlesztési lehetőségeket látnak a mesterséges intelligencia és a digitalizáció alkalmazásában, haladnak az elektrifikáció és a fenntarthatóság irányába, inspirálva és segítve beszállítóikat és munkavállalóikat is. De mire lesz ez elég?

Idén, a 10. MAGE-val közös szervezésű konferencián Győrben találkoznak a legjelentősebb hazai OEM-ek, vevők és beszállítók – tanuljunk tőlük és egymástól a jó gyakorlatok megosztásával, a szakmai programot követően közös vacsorával, esti programmal, networking- és szálláslehetőséggel. A rendezvény részletes programjáért kattintson az alábbi linkre!

A konferencia kiemelt témái

  • A globális járműipart érintő kihívások, hazai helyzetkép és versenyképesség
  • Európai versenyképesség, a kínai vámok bevezetésének lehetséges hatásai
  • Mennyire tudnak alkalmazkodni az ázsiai befektetők a magyar piachoz és hogy kapcsolódhatnak a magyar beszállítók hozzájuk?
  • Termeléshatékonyság, automatizáció, robotizáció, digitalizáció, AI – ki hogyan csinálja már most és milyen lehetőségeket tartogat?
  • Az elektromobilitásra átállás kihívásai – kire milyen hatással van az elektrifikáció és mennyire lesz gyors valójában? Hogyan lehet az elektromos hajtás piacát megerősíteni?
  • Energiaköltségek, – beszerzés és energiahatékonysági beruházások – nagyvállalati és kkv kihívások
  • Gyártászöldítés, biodiverzitás, fenntartható ellátási láncok, ESG – Hol tartanak a nemzetközi cégek és hogyan tudják segíteni a hazai beszállítókat?
  • Hogyan készülhet egy vállalat a megváltozott munkavállalói igényekre? Motiváció, technológiai átállás, új generációk kezelése, külföldi munkavállalók bevonása
  • A szakmai programot követően közös vacsora, állófogadás, esti program, networking és szálláslehetőség
  • A második napon gyárlátogatási lehetőség több helyszínen – Audi Hungaria, Dana Hungary, Rába

Látogasson el Győr meghatározó iparvállalataihoz!

A konferencia második napján több közeli helyszínen biztosítunk gyárlátogatási lehetőséget buszos transzferrel. A gyárlátogatást a részvételi díj tartalmazza, jelentkezni és helyszínt választani az online regisztráció során lehet.